Nasze działania

Półkolonie

i kolonie

 

 

Wakacje i ferie zimowe są czasem wolnym od szkoły, który warto wykorzystać inspirująco! Dlatego organizujemy kolonie i półkolonie - czas dla dzieci, podczas którego mogą zawrzeć nowe znajomości i przyjaźnie oraz spędzić wolne dni w sposób ciekawy i rozwijający. Ponieważ jedną z naszych misji jest wspieranie integralnego rozwoju człowieka, w programie naszych propozycji znajdują się przeróżne aktywności!

Warsztaty

Spotkania

Konferencje

Dzieciom proponujemy warsztaty ogólnorozwojowe, poszerzające wiedzę o wybranych dziedzinach życia: sensoryczne, dziennikarskie, fizyczne, plastyczne. Dzięki uczestnictwie w warsztatach dziecko ma szansę dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, poznać daną dyscyplinę od praktycznej strony, wykonać przeróżne ćwiczenia czy doświadczenia oraz odkryć i rozwijać swoje pasje.

Do rodziców, wychowawców i nauczycieli kierujemy propozycję warsztatów wychowawczych, w czasie których poruszamy tematykę rozwoju dziecka, niebezpieczeństw współczesnego świata oraz nowoczesnych metod i sposobów wychowawczych. Dzięki uczestnictwie w warsztatach rodzice, wychowawcy i nauczyciele mogą poznać różne aspekty swojego wychowawczego zadania, uzyskać wsparcie i potrzebną pomoc w trudnościach, dowiedzieć się, jak lepiej porozumiewać się ze swoim dzieckiem i stać się bardziej świadomi jego potrzeb i pragnień.

 

Budowa Szkoły

Planujemy i realizujemy budowę Szkoły Podstawowej Sióstr Rodziny Maryi w Markach. To duże przedsięwzięcie, z którego będą korzystać kolejne pokolenia dzieci! 

Zaczęło się od Niepublicznego Przedszkola, prowadzonego przez Siostry od 2012 roku. W nim obejmują swoją opieką i troską małych mieszkańców Marek i okolic. Od 1 września 2016 roku, na prośbę rodziców przedszkolaków, otworzona została też Szkoła Podstawowa. Pragniemy, we współpracy z rodzicami, wspomagać dzieci we wszechstronnym rozwoju w duchu wartości chrześcijańskich.

Aby dzieci mogły mieć komfortowe miejsce swojego rozwoju, pojawiły się plany zbudowania nowego budynku, w którym będzie mieściła się Szkoła Podstawowa.

Zapisz się do naszego newslettera

© 2020 by Fundacja Filii Dei

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon